הנהלת חשבונות בנתניה

הנהלת חשבונות בנתניה

הנהלת חשבונות בנתניה מהווה תהליך מהותי עבור כל עסק באשר הוא, ומסייעת לו לעמוד על המתרחש בחברה הן מבחינה פיננסית והן מבחינה תפעולית ביעילות. המידע הנאסף מידי חודש בחודשו מוגש בסופה של כל שנה לרשויות המיסים השונות, וכל זאת בשאיפה לשמור על שקיפות מלאה ולהביא לרישום מסודר ומאורגן, המספק תמונה מובנת ורחבה של פעילות העסק.

כיום, עסקים קטנים וגדולים כאחד מעדיפים להאציל את שירותי הנהלת החשבונות שלהם למיקור חוץ, וזאת על מנת להביא לפעילות כוללת ומיומנת של צוות פיננסי מנוסה ומקצועי, הכולל מנהלי חשבונות, רואי חשבון, יועצי מס, חשבי שכר ועוד. הפעולה מאפשרת לעבוד עם מגוון רב של אנשי כלכלה ללא צורך להחזיק את כולם תחת בית העסק עצמו, ועל ידי כך ליהנות משירותי פרימיום תוך חיסכון משמעותי במזומנים.


מה כוללים שירותי הנהלת חשבונות?

הנהלת חשבונות בנתניה לרוב כוללת את הטיפול והארגון של כל מערך החשבונות, ההוצאות וההכנסות בחברה, ומאפשרת לערוך דיווחים שוטפים ושנתיים לגופים מדיניים שונים ביעילות ובקלות. לעיתים קרובות, הנהלת חשבונות לרוב גם כוללת מחלקת חישוב שכר, המאפשרת להוציא משכורות והפקת תלושי שכר לעובדים בנוחות ולקזז את הוצאות אלו מהדו"חות השוטפים.

פעילות נקייה וקפדנית מאפשרת לבית העסק להתנהל נכונה מבחינה פיננסית בשוטף, לעמוד בטווח התקציב שלו ולבקר אותו בקלות על בסיס קבוע. ההתנהלות המסודרת אף מסייעת להתכונן לימים גשומים מבעוד מועד, ולבצע אופטימיזציה של עלויות בכדי לחסוך היכן שאפשר ולהשקיע את הכסף נכונה.

הנהלת חשבונות בנתניה במיקור חוץ מספקת לעסקים קטנים וגדולים מעטפת נוחה, מסודרת וחכמה להבנת המתרחש בבית העסק מבחינה פיננסית, ובזכותה ניתן לבסס תקציב מדוקדק בהתאם לעובדות ולתחזיות של המצב הפיננסי בחברה.

הנהלת חשבונות במיקור חוץ מומלצת בעיקר לעסקים שאינם מתכננים להקים חטיבה להנהלת חשבונות בתוך החברה, ומעוניינים ליהנות משירות פיננסי מקצועי ומקיף, המושתת על ידע, ניסיון רב שנים ומקצועיות ללא גבולות.
הנהלת חשבונות בנתניה

הנהלת חשבונות הינה שיטה
לרישום ההכנסות וההוצאות של באופן הנותן מידע על התוצאות העסקיות של העסק
לבעל העסק ולצורכי דיווח למוסדות.

הנהלת חשבונות עוסק פטור בנתניה
לעוסק פטור אפשר לנהל הנהלת חשבונות פשוטה על מנת להגיע לסכום הרווח לדיווח.

ברישום הפעולות בסעיף ההוצאות ההוצאה תכלול גם את המעם. עוסק פטור צריך לדווח למעם פעם בשנה. בדרך כלל אם אין לו הכנסה נוספת לא יהיה חייב במס ובמקדמות מס.

הנהלת חשבונות עוסק מורשה בנתניה
במרבית המקרים עוסק מורשה ינהל הנהלת חשבונות חד צידית. הנהלת חשבונות כזאת

תיתן לו מידע על סכום המחזור סכומי ההוצאות סכום הרווח לתקופה וכן סכום תשלומי מעם לדיווח. על מנת לקבל מידע מלא יותר משרדנו מדריך את הלקוח לניהול מערכת משלימה למעקב לקוחת וספקים וכן בעיקר תחזית תזרים מזומנים.
למשרדנו בנתניה ניסיון רב בהנהלת חשבונות חד צידית לעוסק מורשה בנתניה בתוכנות מתקדמות המאפשרות קבלת תוצאות און ליין קבלת חישובי המס השנתי הצפוי וסכום ביטוח לאומי שנתי עם המלצות במהלך השנה להגדיל או להקטין מקדמות על מנת לא להיות מופתעים מסכום גדול לתשלום לאחר סיום השנה.

כמו כן המשרד משתמש בתוכנות המאפשרות העברת החומר על ידי סריקה בפלאפון או במייל להנהלת חשבונות בלי צורך להגיע למשרד .

במהלך השנה יבוצעו מספר פעמים הערכות לתשלום מסים בסוף שנה באופן שמאפשר ללקוח לתכנן את צעדיו.

הנהלת חשבונות כפולה בנתניה
הנהלת חשבונות כפולה היא שיטת רישום הכוללת מידע על יתרות לקוחות וספקים וכן מעקב והתאמה של חשבונות הבנקים וכרטיסי האשראי. ניתן להפיק ממנה תזרים מזומנים צפוי. בדרך כלל ינהלו הנהלת חשבונות כפולה העסקים הבאים

1.מי שרוצה מידע מלא על העסק באמצעות הנהלת חשבונות כפולה.

2.מי שחייב הנהלת חשבונות כפולה על פי תקנות מס הכנסה ניהול ספרים עקב היקף מחזור או כמות עובדים.

3. חברות .

למשרד בנתניה ניסיון רב בהנהלת חשבונות כפולה ובליווי העסק או החברה בפעולות המס או פעולות כלכליות
על פי מסקנות המסתמכות על דוח הנהלת החשבונות הכפולה.הכוונה לשימוש בתזרים מזומנים
בתמחור מוצרים ואיתור נקודת האיזון בעסק. המשרד משתמש בתוכנות מתקדמות. תוכנות להעברת מסמכים
על ידי צילום בפלאפון או במייל. תוכנות לקליטה אוטומטית של דפי הבנק ושל דוחות כרטיסי האשראי
וכן דוחות לקליטת מסמכים על פי בינה מלאכותית. השימוש במכלול הכלים והנניסיון רב השנים יסייע לעסק
לתכנון המסים שלו להפחתת מסים ככל שניתן על פי החוק ולהתפתחות עסקית מיטבית.

שמש ששון רואה חשבון , עורך דין
שמש ששון ושות' רואי חשבון